Blog

II RABCZAŃSKIE ROWEROWANIE 2022

·

Sezon rowerowy w pełni, niedawno zaczęły się wakacje, a wraz z nimi przyszła druga odsłona naszego RABCZAŃSKIEGO ROWEROWANIA!

Wraz z Rabczańskim Stowarzyszeniem Rowerowym CYKLO-RABKA postawiliśmy sobie za cel zachęcanie mieszkańców naszego miasta oraz wszystkich przyjezdnych do aktywnego spędzania wolnego czasu, połączonego ze zwiedzaniem i poznaniem lepiej Rabki-Zdrój i jej pięknych okolic.

Stąd właśnie zrodził się pomysł na „Rabczańskie Rowerowanie”, czyli serię 8 bezpłatnych rowerowych spotkań o różnej tematyce i prowadzonych przez certyfikowanych przewodników. Około dwugodzinne wyjazdy odbywać się będą w każdy czwartek miesiąca, przez okres wakacyjny lipiec-sierpień. Zbiórki są zawsze o godz. 10.00 przy Salonie i Serwisie rowerowym Kross przy ulicy Sądeckiej 25 w Rabce. Limit miejsc: 15 uczestników, a rezerwacje przyjmowane są do dnia poprzedzającego termin wycieczki. Można zapisywać się osobiście w salonie rowerowym, poprzez wydarzenia na Facebooku, lub telefonicznie: 737675888.

Trasy wycieczek można znaleźć na stronie internetowej oraz w aplikacji TRASEO.

Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych na pierwszą w tym sezonie przejażdżkę, która odbędzie się już 7 lipca, pt.: „Letnie rowerowanie do źródełka magicznych życzeń i Kościółka na Piątkowej Górze”.

Organizatorem akcji jest: Stowarzyszenie Rowerowe Cyklo-Rabka wraz ze wsparciem ze strony Wypożyczalni rowerów Elektrycznych MTB – WYPOŻYCZALNIARABKA.PL, Salonu Rowerowego Kross Rabka oraz pomocy finansowej Urzędu Miasta.

Skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to miejsce, gdzie wynajmiesz jednoślad dla siebie, rodziny oraz przyjaciół. Nie czekaj, daj się ponieść przygodzie na jednośladzie. Zadzwoń do nas lub napisz – wypożyczymy Ci rower i doradzimy ciekawe trasy!

Telefon+48 737 675 888
E-mailwypozyczalniarabka@poczta.fm
Lokacja34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 25

FORMULARZ KONTAKTOWY