Dostępne

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Rowery

Rowery w naszej wypożyczalni w Rabce-Zdroju to wyselekcjonowane modele, które są najbardziej popularne. Ich różne rodzaje gwarantują pełnię komfortu podczas jazdy oraz mnóstwo frajdy.

Wypożyczalnia rowerów oferuje jednoślady MTB, jako przeznaczone do zadań specjalnych. Są one przystosowane do pokonywania leśnych ścieżek, polnych dróg, a także innych specyficznych nawierzchni. Doskonale sprawdzą się także w jeździe po asfalcie. Mają one charakterystyczne opony, w których wyróżnia się agresywny bieżnik. Pozwala to na zachowanie dużej przyczepności nawet w najtrudniejszych warunkach. Poza tym, rowery górskie (MTB) wyposażone są w przedni amortyzator. Tłumi on wszelkie drgania, a także sprawnie wybiera rozmaite nierówności terenu.

Oprócz nich, w ofercie wypożyczalni rowerów w Rabce-Zdroju znajdują się także modele trekkingowe. To idealne rowery na długie wycieczki, nawet kilku lub kilkunastogodzinne. Ich budowa od A do Z nastawiona jest za zachowanie maksimum komfortu podczas jazdy. Cechą charakterystyczną rowerów trekkingowych w naszej wypożyczalni jest wygodne i wysoko umieszczone siodełko. Nie powoduje ono dyskomfortu po spędzeniu na nim dłuższego czasu. Poza tym jego wysokie umieszczenie w stosunku do kierownicy pozwala na zachowanie wygodnej pozycji. Rowery trekkingowe wyposażone są w bagażniki. Możliwe jest zatem zabranie ze sobą wielu potrzebnych rzeczy.

Oferowane w wypożyczalni rowerów jednoślady przeznaczone są dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Dysponujemy modelami przystosowanymi do różnego wieku pociech naszych klientów. Dostępne są modele rowerów juniorskich, a także młodszych dzieci. Staramy się, aby cała rodzina znalazła u nas jednoślady odpowiednie dla siebie i wyruszyła we wspólną przygodę po Rabce Zdrój i okolicach.

Sprawdź poniżej, jakie rowery wypożyczamy i znajdź odpowiedni dla siebie. Zarezerwuj go już teraz i ciesz się wycieczką pełną pozytywnych wrażeń!