Dostępne Akcesoria rowerowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Podczas podróży jednośladem przydać się mogą akcesoria rowerowe. Wypożyczalnia w Rabce-Zdroju oferuje Państwu najlepsze z nich, a bez których ciężko się obejść.

Wynajmując rower, można jednocześnie wypożyczyć kask. Jest on bardzo ważny z uwagi na bezpieczeństwo rowerzysty. Kask rowerowy chroni głowę przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi na skutek upadku i uderzeń. Istotne jest, aby zawsze dobierać rozmiar kasku odpowiedni do naszej głowy. Dlatego w ofercie mamy różne modele, przeznaczone dla wszystkich klientów.

Akcesoria rowerowe w naszej wypożyczalni w Rabce-Zdroju to również oświetlenie. Jest ono szczególnie przydatne to jazdy po zmroku. Pozwala na prawidłowe oświetlenie drogi przed rowerzystą, a także sygnalizowania swojej obecności innym uczestnikom ruchu, znajdującym się za nim. Wypożyczanie oświetlenia rowerowego w znaczny sposób wpłynie na poprawę bezpieczeństwa podczas poruszani się po Rabce-Zdroju i okolicach, kiedy będzie zapadać zmrok.

Ponadto oferujemy wypożyczenie uchwytów na telefony komórkowe. Jak wiadomo, dziś ciężko funkcjonować bez smartfona. Przyczepienie go do uchwytu rowerowego pozwoli na komfortowe korzystanie z nawigacji, czy też aplikacji mobilnych do monitorowania aktywności fizycznych.