O nas

Wypożyczamy rowery, a Ty poznawaj okolicę

Rabka-Zdrój to przepiękne miejsce na mapie Polski. Jesteśmy z niego dumni do tego stopnia, że chcemy, aby turyści poznawali je także z innej perspektywy. Z tego też powodu otworzyliśmy wypożyczalnię rowerów klasycznych i elektrycznych. Dziś w naszej ofercie znajduje się ponad 40 modeli jednośladów, zaliczanych do różnych rodzajów – MTB, trekkingowe, mtb full, hardtail. Rowery na wynajem dostępne są dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Aby wypożyczyć u nas rower, zarezerwuj go oraz zgłoś się do nas z dwoma dokumentami tożsamości (np. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka, paszport).

wypożyczalnia

Nowoczesny wynajem rowerów

Wychodzimy z założenia, że wzrost znaczenia ekonomii współdzielenia nie dzieje się bez przyczyny. Nie musimy przecież posiadać dóbr, aby z nich korzystać. Dlatego nasza wypożyczalnia rowerów funkcjonuje od 2 lat i ciągle się rozwija. Zwiększamy ilość dostępnych jednośladów. Wiemy, że aktywności fizyczne są bardzo ważne. Nie tylko dla zdrowia naszego ciała, ale także umysłu. Zatem nie ma nic lepszego niż jazda na rowerze w malowniczo położonej Rabce-Zdroju.

Jeśli w trakcie wycieczki przytrafi Ci się usterka roweru, nie martw się! Do każdego wypożyczonego jednośladu dodajemy zestaw kluczy oraz pompkę. Jeśli awaria będzie poważniejsza – zadzwoń do nas, a wyślemy do Ciebie pomoc techniczną.

Doświadczenie w branży

Nasza wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to nie jedyna działalność, jaką prowadzimy. Jednak cały czas funkcjonujemy wokół sportu. Mamy więc bogate doświadczenie w oferowaniu produktów, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Nie inaczej jest w przypadku wypożyczania rowerów. Naszą flotę stanowią popularne modele jednośladów, które są ciągle kontrolowane pod kątem ich stanu technicznego. Wypożyczamy jedynie w pełni sprawne rowery, dbając o bezpieczeństwo i komfort jazdy naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to miejsce, gdzie wynajmiesz jednoślad dla siebie, rodziny oraz przyjaciół. Nie czekaj, daj się ponieść przygodzie na jednośladzie. Zadzwoń do nas lub napisz – wypożyczymy Ci rower i doradzimy ciekawe trasy!

Telefon+48 737 675 888
E-mailwypozyczalniarabka@poczta.fm
Lokacja34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 25

FORMULARZ KONTAKTOWY