Dostępne Rowery elektryczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Rowery elektryczne podbijają coraz więcej serc rowerzystów. Pozwalają na wspomaganie jazdy, bez konieczności używania dużej ilości siły.

Dostępne w naszej wypożyczalni w Rabce-Zdroju rowery elektryczne to najlepsze modele jednośladów. Są one wyposażone w silniki elektryczne, odpowiednie sterowniki oraz akumulatory magazynujące energię. Tak skonstruowane rowery nie wymagają od użytkownika wkładania dużej ilości siły w napędzanie jednośladu. Zatem korzystanie z jednośladów jest jeszcze bardziej odprężające i mniej męczące. To z kolei pozwala na pokonywanie jeszcze większej liczby kilometrów w okolicy Rabki-Zdroju.

Rowery elektryczne, które są w naszej wypożyczalni w Rabce-Zdroju to modele trekkingowe, MTB full oraz hardtail. Zatem każdy klient znajdzie jednoślad dla siebie.

Rowery elektryczne trekkingowe to propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają długie i dalekie wycieczki. Możliwe jest dzięki nim zapuszczenie się w nawet najdalsze zakątki Rabki-Zdroju i okolic, bez obaw o komfort podróży. Wyposażenie jednośladu umożliwia zabranie ze sobą najpotrzebniejszych rzeczy.

Z kolei rowery elektryczne MTB full to rozwiązanie dla rowerzystów uwielbiających poruszanie się po bardzo trudnym terenie. Takim jednośladom niestraszne są najbardziej skomplikowane leśne drogi, wzniesienia, zjazdy i podjazdy. Na szczególną uwagę zasługuje w nich pełna amortyzacja (dostępna przy przednim i tylnym kole).

Rowery elektryczne hardtail w wypożyczalni w Rabce-Zdroju to lżejsze konstrukcje, ale także przeznaczone do ekstremalnych warunków. Potrafią one bardzo szybko się rozpędzać. Jazda z wyższą prędkością może z powodzeniem odbywać się po trudniejszym terenie.

Szukasz rowerów elektrycznych w Rabce-Zdroju? Poniżej znajdziesz listę oferowanych przez nas jednośladów, które wypożyczamy. Nie czekaj, zarezerwuj je już teraz, aby móc cieszyć się jazdą rowerem elektrycznym w otoczeniu pięknej przyrody.