17 Rower Elektryczny Hardtail KROSS LEVEL BOOST 2.0 R.L

Rezerwuj produkt

  Imię i nazwisko
  Adres e-mail
  Numer telefonu
  Wynajem od
  Wynajem do
  Komentarz do rezerwacji

  Opis

  Każdy kolarz górski wie, jak ważna jest znajomość trasy wyścigu przed jego rozpoczęciem. Nie zawsze jednak jest możliwe sprawdzenie jej na kilka dni przed startem. Dlatego powstał E-Bike MTB KROSS Level Boost 2.0. Wyposażony w silny i wydajny silnik Shimano Steps DU-E8000 pozwoli ci sprawdzić każdy segment trasy bez zmęczenia, tak byś na linii mety był wypoczęty i bogatszy o zdobytą na e-bike’u wiedzę. KROSS Level Boost 2.0 to twój rower górski, który ułatwi ci walkę o najwyższy stopień podium. Wystarczy, że po sprawdzeniu trasy wsiądziesz na swojego “tradycyjnego” górala i ruszysz do walki na trasie. KROSS Level Boost 2.0 to geometria zaczerpnięta ze zwykłych modeli MTB o tych samych właściwościach jezdnych.

  Osprzęt

  Elektryczny rower górski KROSS Level Boost 2.0 został wyposażony w osprzęt Shimano Steps DU-E8000. Tworzą go silnik o mocy 250W, z momentem obrotowym 70Nm. Zapewnia to płynne wsparcie twojego cyklu pedałowania oraz ułatwia pokonywanie każdego, nawet najcięższego podjazdu. Wydajna bateria o pojemności 504Wh pozwoli ci pokonać do 100 km, a jej pełne naładowanie zajmuje 4 godziny. Kokpit SC-E8000 wyświetla wszystkie informacje dotyczące naszej jazdy – aktualne przełożenie, prędkość, stan baterii. Dodatkowo, wszystkimi ustawieniami można sterować poprzez bluetooth.

  Tylna przerzutka Shimano XT M8000 obsługująca 11 biegów odpowiada za płynną i precyzyjną zmianę przełożeń. Dzięki mocnemu sprzęgłu znajdującego się w przerzutce nie musisz obawiać się spadającego łańcucha. Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano BR-M365 współpracujące z tarczami Shimano SM-RT26 o średnicy 180 milimetrów. Takie zestawienie pomoże ci w pełni rozwinąć skrzydła na trasie każdego wyścigu.

  KROSS Level Boost 2.0 to także amortyzator Rockshox Recon RL o skoku 100 milimetrów to doskonała propozycja każdego kolarza górskiego. Manetka blokady znajdującą się na kierownicy tylko zwiększa jego uniwersalność. 29 calowe koła złożone na obręczach WTB STP i25 o szerokości wewnętrznej 25 milimetrów są w pełni przystosowane pod system tubeless. Opony Schwalbe Rapid Robo szerokości 2,25” są częstym wyborem kolarzy górskich.

  Technologie

  KROSS Level Boost 2.0 to rower wykonany z aluminium superlite. Stop ten, dzięki obróbce termicznej charakteryzuje się wysoką sztywnością i wytrzymałością na przeciążenia. A co najważniejsze, niską wagą. Dodatkowo, w najmniej narażonych miejscach rurki ramy są potrójnie cieniowane dla zmniejszenia jej masy. Rama została przystosowana pod wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy schludną i estetyczną ramę, którą łatwo będzie ci utrzymać w czystości. W ramie zastosowaliśmy wewnętrzne prowadzenie linek, dzięki czemu uzyskaliśmy estetyczną i elegancką ramę. Wewnętrzne prowadzenie linek pozwala także na łatwiejsze utrzymanie roweru w czystości oraz minimalizuje ryzyko zaczepienia linką o korzenie w terenie

  Sugerowany rozmiar ramy:

  L: 180 – 187 cm,