Blog

III Rabczańskie Rowerowanie 2023

·

Wraz z Rabczańskim Stowarzyszeniem Rowerowym CYKLO-RABKA przyjęliśmy sobie misję zachęcania mieszkańców naszego miasta oraz wszystkich odwiedzających do aktywnego spędzania wolnego czasu, który połączony jest ze zwiedzaniem i lepszym poznawaniem Rabki-Zdroju i jego malowniczych okolic.

Z przyjemnością prezentujemy inicjatywę „Rabczańskie Rowerowanie” – serię 8 bezpłatnych spotkań rowerowych o różnej tematyce, prowadzonych przez certyfikowanych przewodników. To właśnie stąd wziął się nasz pomysł – zachęcić lokalnych mieszkańców oraz odwiedzających do aktywnego spędzania czasu na rowerze, jednocześnie odkrywając piękno Rabki-Zdroju i okolic.

Wyjazdy, trwające około dwie godziny, będą odbywały się w każdy czwartek miesiąca w okresie letnim – lipiec i sierpień. Spotykamy się o godzinie 10:00 przy Salonie i Serwisie rowerowym Kross, mieszczącym się przy ulicy Sądeckiej 25 w Rabce. Przewidujemy ograniczoną liczbę miejsc – 15 uczestników, dlatego zalecamy wcześniejsze rezerwacje, które są przyjmowane do dnia poprzedzającego termin wycieczki.

Aby dokonać rezerwacji, istnieje kilka dostępnych opcji. Możesz zgłosić się osobiście do salonu rowerowego, skorzystać z wydarzeń na naszym profilu na Facebooku lub skontaktować się telefonicznie pod numerem: 737675888.

Pragniemy, aby „Rabczańskie Rowerowanie” stało się nie tylko aktywnym sposobem spędzania czasu, ale również okazją do odkrywania naszego regionu w towarzystwie kompetentnych przewodników. Dołącz do naszej inicjatywy i ciesz się wspólnymi przejażdżkami rowerowymi w pięknych okolicach Rabki-Zdroju!

Trasy dostępne sąna portalu TRASEO.

Skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to miejsce, gdzie wynajmiesz jednoślad dla siebie, rodziny oraz przyjaciół. Nie czekaj, daj się ponieść przygodzie na jednośladzie. Zadzwoń do nas lub napisz – wypożyczymy Ci rower i doradzimy ciekawe trasy!

Telefon+48 737 675 888
E-mailwypozyczalniarabka@poczta.fm
Lokacja34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 25

FORMULARZ KONTAKTOWY