Blog

.: Rabczańskie Rowerowanie :. vol.6 Bajkowo na rowerach do Potoku Lubońskiego :)

·

Tym razem w czwartek 19.08.2021 r. zapraszamy na następną część naszego Rabczańskiego Rowerowania po Rabce i okolicach 🙂

Temat najbliższej wycieczki to: „Bajkowo na rowerach do Potoku Lubońskiego „!

Jeśli jesteście ciekawi jakie to będą miejsca i chcielibyście posłuchać nieznanych legend związanych z naszą piękną miejscowością to nie ma nic prostszego! Z trasą można zapoznać się tutaj, natomiast legendy przybliży Wam nasz przewodnik w czasie przejażdżki 🙂 Piękna pogoda + aktywność fizyczna połączona ze zwiedzaniem i przemiłym towarzystwem = to świetny pomysł na pozytywne rozpoczęcie dnia z endorfinami i rozgrzanymi szarymi komórkami! :

Ilość osób jest ograniczona – możemy zabrać tylko 15 osób na wycieczkę. Chętnych prosimy o zapisy pod numerem telefonów: 737 675 888 lub 661 920 312, albo na oddziałach naszych sklepów, czy poprzez funpage na Facebooku.

Wszystkie osoby, które będą brać udział w naszej wycieczce prosimy o zaopatrzenie się w niezbędny ekwipunek, tj. buty do turystyki rowerowej, odpowiednie ubranie, wodę, prowiant oraz dobry humor 😀

Poniżej najdziecie cały harmonogram wycieczek od 16.07.2021 r. do 26.08.2021 r., regulamin oraz wybrane trasy i ich tematykę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂

Skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to miejsce, gdzie wynajmiesz jednoślad dla siebie, rodziny oraz przyjaciół. Nie czekaj, daj się ponieść przygodzie na jednośladzie. Zadzwoń do nas lub napisz – wypożyczymy Ci rower i doradzimy ciekawe trasy!

Telefon+48 737 675 888
E-mailwypozyczalniarabka@poczta.fm
Lokacja34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 25

FORMULARZ KONTAKTOWY