Blog

Specjaliści od serwisu rowerów elektrycznych :)

·

Dzisiaj chcialibyśmy podzielić się z Wami naszymi wrażeniami po odbytym niedawno szkoleniu Ecobike z zakresu serwisu rowerów elektrycznych. To było niesamowite doświadczenie, które nie tylko poszerzyło naszą wiedzę na ten temat, ale również otworzyło nam oczy na potencjał, jaki drzemie w rowerach elektrycznych. Zapraszamy Was do lektury!

Szkolenie Ecobike było zaprojektowane dla pasjonatów rowerów elektrycznych, którzy chcą posiąść umiejętności niezbędne do serwisowania i naprawy tych nowoczesnych pojazdów. To niezwykle ważne, ponieważ rosnąca popularność rowerów elektrycznych wymaga odpowiedniego wsparcia technicznego i serwisowego. Dlatego też zdecydowaliśmy się wziąć udział w tym szkoleniu, aby podnieść swoje umiejętności i sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

Skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to miejsce, gdzie wynajmiesz jednoślad dla siebie, rodziny oraz przyjaciół. Nie czekaj, daj się ponieść przygodzie na jednośladzie. Zadzwoń do nas lub napisz – wypożyczymy Ci rower i doradzimy ciekawe trasy!

Telefon+48 737 675 888
E-mailwypozyczalniarabka@poczta.fm
Lokacja34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 25

FORMULARZ KONTAKTOWY