Blog

VI Dziecięce Mistrzostwa Rabki „GIANT BIKE RACE” 2022

·

Serdecznie zapraszamy na Szóstą edycje Giant Bike Race 2022 – Zawodów Rowerowych dla dzieci, które odbędą się w samym sercu Rabki Zdrój 14 sierpnia 2022 roku. I jak co roku i tym razem mistrzostwa te odbywać się będą we współpracy z Festynem Góralskim.

Nasze zawody otworzy nietypowa „Parada Pradziada”, czyli Wyścig Rowerów Retro (modele wyprodukowane przed 1989 roku). Uczestników parady zawsze zachęcamy do udekorowania swoich pojazdów w akcenty góralskie i przebrania się jak najbardziej w góralskie elementy stroju. Można udekorować rowery ciupagami, parzenicami, kierpcami, i innymi elementami związanymi z symboliką naszego regionu. Uczestników pozostałych konkurencji i widzów również zachęcamy do przebrania się i wcielenia w rolę rowerowego Górala czy też Góraleczki !🚴🚴 Przejazd ten rozpocznie się o godz. 14:30 na deptaku przed Amfiteaterm.

Następnie, średnio co 15 minut, odbędą się wyścigi rowerowe w pięciu różnych kategoriach wiekowych oraz przejazd rowerów PSONI. Ich trasy zaplanowane są na obszarze zieleńca przed Amfiteatrem. Każdy przejazd poruszać się będzie w maksymalnie dwóch grupach 15-osobowych wypuszczanych przez sędziego. Trasa wiedzie wyłącznie wyznaczonymi ścieżkami rowerowymi i przystosowanymi do ruchu rowerów.

W przejeździe może wziąć udział każde dziecko! Warunkiem jest to, że muszą być pod opieką osoby dorosłej, która wcześniej musi wypełnić zgodę na udział dziecka w zawodach. Regulamin przejazdu, łącznie z kartami zgłoszeniowymi i zgodami dostępny jest w Salonie rowerowym Kross w Rabce-Zdroju na ulicy Sądeckiej 25 oraz będzie dostępny w dniu zawodów u organizatora w miejscu zapisów przed Amfiteatrem. Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli 14 sierpnia do godz. 14:30. Cena biletu 5 zł. Ilość uczestników: maksymalnie 145 osób. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest otrzymanie potwierdzenia zgłoszenia i nadania numeru startowego.

Uwieńczeniem zawodów będzie wręczenie dyplomów i nagród we wszystkich kategoriach, które zacznie się o godzinie 16:30 w Amfiteatrze.

Skontaktuj się z nami

Wypożyczalnia rowerów w Rabce-Zdroju to miejsce, gdzie wynajmiesz jednoślad dla siebie, rodziny oraz przyjaciół. Nie czekaj, daj się ponieść przygodzie na jednośladzie. Zadzwoń do nas lub napisz – wypożyczymy Ci rower i doradzimy ciekawe trasy!

Telefon+48 737 675 888
E-mailwypozyczalniarabka@poczta.fm
Lokacja34-700 Rabka Zdrój, ul. Sądecka 25

FORMULARZ KONTAKTOWY